חדרים לפי שעות בתלמי אלעזר (1)

חדרים לפי שעות בתלמי אלעזר

מחפשים אחר פתרונות אירוח באזור חדרה? רוצים להכיר מקרוב את היצע שירותי האירוח ומתקני האירוח העומדים לרשותכם באזור? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב על חדרים לפי שעה בתלמי אלעזר.

מספר מילים על תלמי אלעזר
תלמי אלעזר הינו מושב פסטורלי הממוקם בסמוך לחדרה. המושב הוקם בשנת 1952 על ידי מתיישבים מזכרון יעקב הסמוכה, ובראשית דרכו הוא אכלס בעיקר עולים מארצות אירופה וצפון אפריקה. לאורך שנים רבות המושב פעל כמושב חקלאי, אך בעשורים האחרונים הוא שינה את אופיו והפך למושב קהילתי שמרבית מתושביו מתפרנסים מעבודות חוץ ומקצועות חופשיים. כיום מונה המושב קרוב ל-800 תושבים.

פתרונות אירוח במושב תלמי אלעזר
במושב תלמי אלעזר הוקמו בשנים האחרונות מספר מתחמי אירוח וצימרים המיועדים גם לצרכי אירוח שעתי של תושבי האזור וגם לצרכי תיירות פנים למטיילים מכל רחבי הארץ. . מתחמים אלו כוללים בתוכם גם היצע מרשי של חדרים לפי שעה בתלמי אלעזר. חדרים לפי שעה בשטח המושב, הינם מתחמי אירוח אינטימיים הכוללים כניסות נפרדות וחניות פרטיות, דבר המבטיח לכם את הפרטיות המוחלטת אותה אתם מבקשים. חדרים לפי שעה בתלמי אלעזר מאפשרים לכם ליהנות מכל מתקני האירוח והפינוק הנדרשים למטרות אירוח רומנטי. בין יתר מתקני האירוח בחדרים תוכלו למצוא: מיטות זוגיות מרווחות במיוחד, חדרי רחצה עםמתקני ג'קוזי-ספא, פינות ישיבה מעוצבות, פינת קפה עם מכונת אספרסו, מיני בר עם המון פינוקים, מסכי טלוויזיה עם חיבור לערוצי לווין או כבלים ועוד מתקני אירוח מפנקים להשלמת החוויה. 

כל חדרי האירוח הפרטיים בתלמי אלעזר במקום אחד!
אם גם אתם רוצים ליהנות מחוויית אירוח פרטית לחלוטין לכל מטרת אירוח לפי שעה באזור חדרה, זה הזמן לגלות את חדרי האירוח הפרטיים של מושב תלמי אלעזר. ברשימת חדרים לפי שעה בתלמי אלעזר המופיעה באתר זה, תוכלו למצוא פירוט מורחב אודות מתקני החדרים השונים ואודות שירותי האירוח המוצעים לכם במקום. כמו כן, תוכלו להתרשם מגלריית תמונות הממחישה עבורכם בצורה הטובה ביותר את חוויית האירוח המפנקת הממתינה לכם בתוך חלל החדר...