חדרים לפי שעות בעין דור (1)

חדרים לפי שעות בעין דור

מחפשים אחר פתרונות אירוח באזור הגליל התחתון ועמק יזרעאל? הגעתם למקום הנכון! באתר זה תוכלו למצוא מידע מורחב אודות כל מתקני האירוח הפרטיים הפועלים באזור, וזאת בהתאם לרשימת כל אחד מהיישובים, המושבים והקיבוצים בהם פועלים חדרי אירוח פרטיים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב על חדרים לפי שעות בעין דור, קיבוץ הממוקם במרחק של 10 ק'מ מעפולה.

מספר מילים על עין דור
קיבוץ עין דור השייך למועצת עמק יזרעאל, ממוקם לרגלי הר תבור והוא ניצב בגובה ממוצע של 120 מטרים מעל פני הים. הקיבוץ הוקם בשנת 1948 על ידי קבוצת מייסדים בוגרי השומר הצעיר מכל רחבי הארץ. הקיבוץ ממוקם על ציר תנועה ראשי באזור העמק-כביש 65, והוא מרוחק כ-20 דקות נסיעה מעפולה. בשטח הקיבוץ ממוקם מפעל 'טלדור' הנמצא בבעלות משותפת של חברי הקיבוץ. כמו כן, בשטח הקיבוץ פועלים מיזמים שונים בתחום התיירות. כיום מתגוררים בקיבוץ כ-300 משפחות.

תיירות בעין דור
קיבוץ עין דור הממוקם באחת מהנקודות האסטרטגיות ביותר בעמק יזרעאל, נחשב לאחד מהקיבוצים התיירותיים באזור הגליל התחתון ועמק יזרעאל. חברי הקיבוץ עוסקים במגוון רחב של מיזמים תיירותים הכוללים בין היתר: בית ספר לרכיבה על סוסים, מפעל לייצור בובות ועוד. כמו כן, בשטח הקיבוץ פועלים מתחמי אירוח בהם שותפים החברים בקיבוץ, ובין יתר פתרונות האירוח העומדים לרשותכם בשטח הקיבוץ תוכלו למצוא גם חדרים לפי שעות בעין דור.
חדרי האירוח המיועדים להשכרה יומית או שעתית בעין דור, הינם חדרי אירוח מרווחים וממוזגים הפועלים בתוך מבנים משופצים אשר שימשו כבתי המגורים של חברי הקיבוץ. חדרים אלו מיועדים לכל מטרת אירוח אפשרית, החל משירותי אירוח רומנטיים לזוגות, דרך שירותי אירוח למשפחות וקבוצות ועד לפתרונות אירוח לאנשי עסקים ומטיילים הפוקדים את האזור לאורך כל ימות השנה.

כל פתרונות האירוח במקום אחד!
באתר זה תוכלו למצוא מידע מורחב אודות כל אחד מסוגי חדרים לפי שעות בעין דור. בדפי המידע שלפניכם תוכלו למצוא גלריית תמונות לכל אחד מחדרי האירוח בקיבוץ ומידע טקסטואלי אודות מתקני החדר וכדומה.