חדרים לפי שעה בעין הוד (1)

חדרים לפי שעה בעין הוד

עין הוד, כפר האומנים הממוקם בדרום הכרמל, מזמין גם אתכם ליהנות מפתרונות אירוח מגוונים הממתינים לכם בכל שטחי הכפר. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב על חדרים לפי שעות בעין הוד.

מספר מילים על עין הוד
עין הוד הינו כפר אומנים הממוקם בדרום הכרמל. המושב הוקם בשנת 1953 ומראשית דרכו הוא הוגדר כיישוב בו כלל התושבים יעסקו בתחומי האמנות והאומנות השונים ובכך יצליחו לקיים את עצמם. אוכלוסיית הכפר מונה כיום למעלה מ-600 תושבים שבחלקם הגדול הינם ציירים, פסלים, מוזיקאים, מעצבים, משוררים, אדריכלים ועוד.

פתרונות אירוח בעין הוד
כפר האומנים עין הוד הוקם על גבי מבנים של בתים ערבים אותנטיים שתושביהם עזבו את המקום לאחר מלחמת העצמאות. בתים אלו מתאפיינים בעיטורי קשתות ואבני בניין מכורכר, ועד היום ניתן למצוא ברחבי הכפר מספר רב של מבנים עבריים אותנטיים המשמשים עד היום כמתמחי מגורים. בחלק מהמבנים המיתולוגיים של הכפר פועלים כיום מתחמי אירוח לקהל הרחב, וזאת בנוסף למתחמי צימרים פסטורליים ודירות סטודיו מעוצבות אשר הוסבו לדירות אירוח לכל מטרה.

פתרונות האירוח העומדים לרשותכם בכפר האומנים משלבים בתוכם גם חדרים לפי שעות בעין הוד. חדרים אלו מנוהלים על ידי תושבי המקום ועל ידי תושבי חוץ אשר ביצעו השקעות נדל'ן בכפר. בכל אחד מחדרי האירוח העומדים לרשותכם בעין הוד, תוכלו למצוא מתקני אירוח מפנקים הכוללים היצע מרשים של מתקני אירוח המותאמים למטרות אירוח זוגי, משפחתי או קבוצתי.
כמו כן, תוכלו ליהנות מאווירת אירוח ייחודית המאפיינת את הכפר, ובמדרחוב האומנים של עין הוד ממתינים לכם מוקדי בילוי כגון: גלריות ובתי קפה.

כל מתחמי האירוח במקום אחד!
באתר זה ריכזנו עבורכם רשימה מעודכנת ומקיפה של מתחמי האירוח העומדים לרשותכם בכפר האומנים עין הוד. ברשימת חדרים לפי שעות בעין הוד תוכלו למצוא דפי מידע מקוונים אודות כל אחד מחדרי האירוח הפרטיים בכפר האומנים. פריטי המידע בדפים אלו כוללים בין היתר מידע אודות מתקני האירוח בחדרים, שירותי האירוח המוצעים לכם במקום, שעות פעילות החדרים, עלויות האירוח וכדומה.