אחוזת נאה

טלפון:052-9170468
מחיר:החל מ: 250 ₪
ישוב:גבע כרמל

אודות המקום

אחוזת נאה - צימרים בחוף הכרמל, במושב גבע כרמל, עם חורש סביב ונופים פסטורלים, אוויר צלול ושלווה...
אחוזת נאה מבטיחה לכם נופש ייחודי, בצימרים מבודדים לא רחוק מעתלית, דור וזכרון יעקב.
מול נופי הכרמל המיוחדים, קרוב גם לחופי הים לאלו מכם שאוהבים, את הצימרים תוכלו להשכיר לפי שעה או על בסיס לינה.
בצימרים מחכה לכם...אחרי מחשבה רבה, שהושקעה הן בתכנון והן בעיצוב,הצימרים שלנו מעוצבים בסגנון מודרני עם מיטה זוגית רחבה, מצעים לבנים מחורים וטפט על הקיר המשרה אווירה יוקרתית לצימר, ג'קוזי זוגי מפנק, חדר רחצה הכולל מוצרי רחצה ומגבות גוף, מטבח מצוייד בכל שתצטרכו כדי לפני את האחת או האחד, פינת קפה וכיבוד קל.
לכל צימר מרפסת נוף פרטית, בין צמחייה וטבע, באוויר פסטורלית.
מחיר: 200 ש'ח לשעתיים וכל שעה נוספת 50 ש'ח.
אז תרשו לעצמכם לשנות, כי לא כל יום חווים אינטימיות כזאת קחו פסק זמן לכמה שעות או ללילה והשקיעו בזוגיות שלכם!

אחוזת נאה

חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה – לפרטיים, זוגות ומשפחות כאחד
במשך שנים, איזור חוף הכרמל חיפה נחשב לאחד מצמתי הדרכים הארציות והאסטרטגיות ביותר, מכל היבט ובחינה. להוסיף לכך את עובדת התנופה האדירה ממנה נהנית העיר חיפה במהלך השנים האחרונות והרי והופעתם של אינספור חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה, חדרים אשר מיועדים לפרטיים, זוגות ומשפחות כאחד, ובעבור קשת רחבה ומגוונת ביותר של מטרות.

חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה 'מפוזרים' וזמינים בכלל האיזור
ובכן, הקטגוריה של חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה מכילה בתוכה אינספור חדרים אשר 'מפוזרים' וזמינים בכלל האיזור ובעיקר באיזורים הבאים: בית אורן, שכונות נבחרות ומובחרות בחיפה, 'ערי חוף הכרמל' מובהקות כמו עתלית וקיסריה, שלל מושבי חוף הכרמל ועוד. בנוסף, הקטגוריה של חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה מכילה כמה וכמה סוגים של חדרים וביניהם הבאים: למטרות טיול, חופשה ונופש, בעבור בילוי אינטימי ודיסקרטי של כמה שעות, בעבור סופי שבוע בחוף הכרמל חיפה ועוד. 

על המפרט של חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה ועוד
המפרט של חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה כלל לא שונה מהמפרט של יחידות נופש או צימרים יוקרתיים, בטח כאשר הוא כלל בתוכו את הבאים: מיקום שקט, אינטימי ופסטורלי / נוף ייחודי ו'ימי' אשר משתקף מבעד לכל חלונות החדרים / ג'קוזי איכותי / מטבח מאובזר ומוכן לשימוש / סלון איכותי ומעוצב / חדר שינה גדול ומרווח / חדר רחצה מפנק ועוד. 

חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה – זמינים בכל יום ובכל שעה
רוב האנשים, הזוגות והמשפחות אשר שוכרים את שירות החדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה, עושים זאת כתוצאה מן המראות המרהיבים והמהפנטים של איזורי חיפה וחוף הכרמל. העובדה, שהשירות של חדרים לפי שעה בחוף הכרמל חיפה זמין בכל יום ובכל שעה, פשוט 'ממלאת' את משאלת ליבם של כל האמורים, ומשכנעת אותם להישאר וליהנות מן המראות האמורים.