אחוזת דלרוסה

טלפון:052-9097340
מחיר:החל מ: 250 ₪
ישוב:חוסן

אודות המקום

אחוזת דלרוסה בצפון- מחפשים מקום רומנטי? מקום דיסקרטי? במושב חוסן בגליל המערבי ליד מעלות יש 2 סוויטות במיוחד בשבילכם. ברגע שתיכנסו לסוויטות לא תרצו לעזוב. הסוויטות מעוצבות באווירה כפרית ורומנטית על מנת שתוכלו להינות מחופשת 'החלומות', חופשה שלכם לא יחסר מאום. לכל סוויטה חצר פרטית רק בשבילכם עם בריכת שחייה, מיטות שיזוף ופינות ישיבה אינטימיות. במחירים שווים.

אחוזת דלרוסה

אחוזת דלרוסה בצפון חדרים דיסקרטיים
חדרים דיסקרטיים הם חדרים הבאים לשרת מטרה מסוימת: בילוי אינטימי וחושני של מספר שעות בפרטיות מלאה.
פעמים רבות אנו מעוניינים לחדש את רגעי הקסם של חיי הנישואין שלנו בהתרגשות ואינטימיות ולהתנתק מחיי השגרה העמוסים והמעיקים. חדרים דיסקרטיים מעניקים לכם את האפשרות ליישם זאת.
האינטימיות וחידוש התשוקה, אלו הן פעולות חשובות ואין אדם אשר אינו זקוק להן, חדר דיסקרטי משרת את המטרה הזו.
אתם יכולים להביא כל בן או בת זוג לחדר דיסקרטי אשר ישרת אתכם למספר שעות, מבלי שאף אחד הקשור לעולמכם ידע על כך. חדרים אלו מעניקים לכם דיסקרטיות של 100 אחוזים.

דיסקרטיות- בעבר וכיום
אם בעבר, על מנת ליהנות מדיסקרטיות מלאה, הייתם צריכים לנסוע לאזור לא מוכר או להתפשר על מלונית בדרום העיר עם חדרים שנראו לא אטרקטיביים מבחינת אסתטית והיגיינית, כיום המצב השתנה.
כיום, יותר ויותר בעלי צימרים וחדרים להשכרה מודעים לכך שדיסקרטיות ובילוי של כמה שעות אינטימיות בחדר, אינו דבר המצריך ענישה ולכן ההיצע של חדרים דיסקרטיים גדול, אטרקטיבי ומהנה.
חדרים דיסקרטיים המספקים לכם 100 אחוז של פרטיות כוללים:
מיטה זוגית איכותית, פינת ישיבה, טלביזיה, מוזיקה טובה, בר וכיבוד.
בנוסף לכך המארחים מודעים לחשיבות ההרגשה שלכם בחדר ולכן הם דואגים לעצב חדרים דיסקרטיים מבחינה פנימית ואף חיצונית בטוב טעם.

חדרים דיסקרטיים- הכניסה לחדרים
כאשר אנו מחליטים לשכור חדרים דיסקרטיים, אחד הדברים שחשובים לנו יותר מכל הוא שאף אדם לא יחדור לנו לפרטיות. הדבר האחרון שבו אנחנו מעוניינים הוא מצב שבו בעלת החדרים דופקת בדלת ומציעה לנו קפה ולפתע אנו מגלים שהיא אחד מהחברות של הבת דודה שלנו, או כל מצב החושף אותנו לסביבה החברתית והמקצועית בחיינו.
בעלי חדרים דיסקרטיים מודעים לכך ולרוב המעבר אל החדר הוא מעבר צדדי, החנייה היא חנייה פרטית הצמודה לחדר ובעלי החדר אינם דופקים בדלת בעת שהותכם בו.
כיום, אתם יכולים לזכות בפרטיות ואינטימיות בלי שכל השכנים ידעו..חדרים דיסקרטיים זו התשובה.

חדרים דיסקרטיים- להגשמת כל הפנטזיות בפרטיות מלאה